Tracklist Player

Stresi ft. Albresha - Me fal (Official Video HD)
Stresi ft. Albresha - Me fal (Official Video HD)
Download
Stresi ft. One T  - Shokun se Lo (Official Video HD)
Stresi ft. One T - Shokun se Lo (Official Video HD)
Download
Stresi feat.Anestezion & One T - Thirrni Eulexin
Stresi feat.Anestezion & One T - Thirrni Eulexin
Download
Stresi - Bonjour Madame Live Durres
Stresi - Bonjour Madame Live Durres
Download
Banda Butuesi - Sa here vijme (Official Video HD)
Banda Butuesi - Sa here vijme (Official Video HD)
Download
Stresi & Alba G - Sonte eshte nata ime, 18 Shkurt 2009 - Top Fest 6
Stresi & Alba G - Sonte eshte nata ime, 18 Shkurt 2009 - Top Fest 6
Download
Stresi ft. Loni - Ushtari i Rruges (Official Video HD)
Stresi ft. Loni - Ushtari i Rruges (Official Video HD)
Download
Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR )
Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR )
Download
StReSi - DiSs InSeCt OTR & GG
StReSi - DiSs InSeCt OTR & GG
Download
Gold AG ft Ismet Bexheti - Prej Tropoje (Official Video)
Gold AG ft Ismet Bexheti - Prej Tropoje (Official Video)
Download
Stresi ka nje mesazh per Varrosin (Diss)
Stresi ka nje mesazh per Varrosin (Diss)
Download
Vari m karin o zemra diss Stresi 2020
Vari m karin o zemra diss Stresi 2020
Download
Stresi - jem tropjan ( diss noizy)
Stresi - jem tropjan ( diss noizy)
Download
Stresi - jem tropojan (coming soon)
Stresi - jem tropojan (coming soon)
Download
Stresi i jep lekë fansit të tij rrugës për në koncert me HB!
Stresi i jep lekë fansit të tij rrugës për në koncert me HB!
Download
Fsiuff - Tropojani dhe Korcari
Fsiuff - Tropojani dhe Korcari
Download
Jem Tropojan (Linku ne description edhe ne comments)
Jem Tropojan (Linku ne description edhe ne comments)
Download
Arif Dushaj ft. Stresi - Me Krahe Shqipes Nga Tropoja (Official Video 4K)
Arif Dushaj ft. Stresi - Me Krahe Shqipes Nga Tropoja (Official Video 4K)
Download
Stresi sërish në kërkim! Qëllon me shotgun dhe poston videon!
Stresi sërish në kërkim! Qëllon me shotgun dhe poston videon!
Download
NOIZY - DISS STRESI ( MIDIS TROPOJE )
NOIZY - DISS STRESI ( MIDIS TROPOJE )
Download
Stresi LAMBO Official Video HD
Stresi LAMBO Official Video HD
Download
Noizy - Eci me pesh ( diss Stresi )
Noizy - Eci me pesh ( diss Stresi )
Download
Stresi  i Kunderpergjigjet ,Varrosi OTR 2014
Stresi i Kunderpergjigjet ,Varrosi OTR 2014
Download
HB Festival - Stresi Bonjour Madame Diss OTR
HB Festival - Stresi Bonjour Madame Diss OTR
Download
| ANTENA TELEVIZION |“ARREST ME BURG” PER REBELIN TROPOJAN
| ANTENA TELEVIZION |“ARREST ME BURG” PER REBELIN TROPOJAN
Download
KCIMI TROPOJAN,SKENDER HAKLAJ
KCIMI TROPOJAN,SKENDER HAKLAJ
Download
ÇARTANI FT. GETINJO - MA SHUM (OFFICIAL VIDEO)
ÇARTANI FT. GETINJO - MA SHUM (OFFICIAL VIDEO)
Download
“ARREST ME BURG” PER REBELIN TROPOJAN
“ARREST ME BURG” PER REBELIN TROPOJAN
Download
VRITET BIZNESMENI TROPOJAN,GUXIM GJYRIQI U QELLUA PRANE NJE PIKE KARBURANTI - News, Lajme - Kanali 7
VRITET BIZNESMENI TROPOJAN,GUXIM GJYRIQI U QELLUA PRANE NJE PIKE KARBURANTI - News, Lajme - Kanali 7
Download
Stresi Hi   si me lek si pa lek   BiG  F  PRoduction Official Video   YouTube
Stresi Hi si me lek si pa lek BiG F PRoduction Official Video YouTube
Download
Tragjedia e të riut tropojan, Hektor Rizvani në gjendje kritike për jetën, kërkon ndihmë
Tragjedia e të riut tropojan, Hektor Rizvani në gjendje kritike për jetën, kërkon ndihmë
Download
Gency - Pa Peqinas Tropojan (NEW 2012)
Gency - Pa Peqinas Tropojan (NEW 2012)
Download
STRESI kendon kengen e Noizyt
STRESI kendon kengen e Noizyt
Download
STRESI NGA FLAMURIN E BARDHE,KOMENTE POZITIVE NDAJ NOIZYT
STRESI NGA FLAMURIN E BARDHE,KOMENTE POZITIVE NDAJ NOIZYT
Download